Likvidace autovraků

Likvidace autovraků

Likvidujeme osobní, dodávkové, nákladní autovraky. Vlastníme souhlas krajského úřadu pro provozování zařízení k výkupu a likvidaci autovraků dle zákona 185 / 2001 Sb. Vydáváme potvrzení o převzetí a zneškodnění autovraku . Zajistíme odtažení autovraku zdarma a ekologickou likvidaci.

Nabízíme komplexní služby v oblasti likvidace autovraků. Jsme vlastníkem souhlasu krajského úřadu pro provozování zařízení k výkupu a likvidaci autovraků dle zákona 185/2001 Sb. Celý proces je pro zákazníka zdarma, pro vůz si přijedeme, naložíme ho, odvezeme, ekologicky zlikvidujeme a samozřejmě vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci, které je nutné pro odhlášení vozidla z evidence. Pokud má auto nějakou zůstatkovou hodnotu, dostanete poukaz na pohonné hmoty, který můžete uplatnit na našich čerpacích stanicích.

Standardně řešíme likvidace autovraků do 4 tun hmotnosti, individuálně i větší. Na našem vrakovišti zajišťujeme i prodej použitých náhradních autodílů za výhodné ceny.

Agro Žamberk je součástí největší české sítě pneuservisů a autoservisů Bestdrive. Prodáváme a rozvážíme pohonné hmoty. Zajišťujeme návozy pohonných hmot jako jsou benzín, nafta, bionafta, myra-diesel a lehké topné oleje.

Odtahová služba: Ceny od 15Kč/1Km, naložení/vyložení 250Kč (30 min.) 

Odtah autovraku do 25 km zdarma.

Kontakty

E-mailsor@agrozamberk.cz

 

Likvidace, odtahy

Mobil: +420 736 631 258 (Lada Mazurová)

 

Náhradní díly

Mobil: +420 734 254 947 (Martin Langer)

Pracovní doba

Pondělí - pátek: 7:00 - 15:30

 

Přestávka na oběd: 11:30 - 12:00

Přejete si zajistit likvidaci autovraku? Kontaktujte nás