Novinky

Novinky

Ekologická likvidace vozidel - co je potřeba?

Dlouho stojící autovraky by neměly znečišťovat životní prostředí, ale měly by být správně ekologicky zlikvidovány. Co je všechno potřeba k odhlášení auta z registru vozidel?

Jak zlikvidovat auto krok po kroku

Ekologická likvidace je jednou z možností, jak se zbavit starého auta. Jak taková auto likvidace u nás probíhá a co je potřeba následně řešit?

Nová tvář servisu BestDrive!

K redesignu servisu BestDrive u nás v Žamberku došlo v rámci plánované modernizace prostor. Představí se vám v nových černo-oranžových barvách, což jsou barvy mateřského koncernu Continental.

Tankování nonstop na čerpací stanici v Žamberku

Potřebujete natankovat, ale všude v okolí mají čerpací stanice zavřeno? Nemáte kde natankovat svého plechového miláčka? Máme pro vás řešení! Naší novinkou je samoobslužný tankovací automat na čerpací stanici v Žamberku, který je v provozu non-stop (i po zavření čerpací stanice).

Náš nový web od DF MARKETING

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost.