Auto a moto

Auto a moto

Vašeho miláčka opravíme, přezujeme, namažeme, umyjeme, vyčistíme, nakrmíme, zajistíme mu STK a když už to nepůjde, tak i ekologicky zlikvidujeme.

Autoservis Bestdrive

Autoservis Bestdrive

Jsme součástí největší české sítě pneuservisů a autoservisů Bestdrive. Zajišťujeme komplexní služby pro vaše auto -  pneuservis, autoservis,  likvidace starého vozu, záruka na odvedenou práci i pneumatiky, naše společnost je pojištěna na případné škody vzniklé naším zaviněním.

Pneuservis Bestdrive

Pneuservis Bestdrive

Jsme součástí největší české sítě pneuservisů a autoservisů Bestdrive. Zajišťujeme komplexní služby pro vaše auto -  pneuservis, autoservislikvidace starého vozu, záruka na odvedenou práci i pneumatiky, naše společnost je pojištěna na případné škody vzniklé naším zaviněním.

Distribuce pohonných hmot

Distribuce pohonných hmot

Zajišťujeme návozy pohonných hmot: benzínů, nafty, bionafty, myra-dieselu a lehkých topných olejů.

Čerpací stanice

Čerpací stanice

Prodej benzínů, nafty, LPG, AdBlue a propanbutanových lahví. Markety s bohatým výběrem zboží, terminály Sazky, kávomaty, WiFi. Možnost smluvního odběru, fakturační a slevové karty. Karty platí na všech našich čerpacích stanicích. Na všech našich čerpacích stanicích akceptujeme všechny běžné platební karty + CCS a Eurowag.

Likvidace autovraků

Likvidace autovraků

Likvidujeme osobní, dodávkové, nákladní autovraky. Vlastníme souhlas krajského úřadu pro provozování zařízení k výkupu a likvidaci autovraků dle zákona 185 / 2001 Sb. Vydáváme potvrzení o převzetí a zneškodnění autovraku . Zajistíme odtažení autovraku zdarma a ekologickou likvidaci.

Oleje

Oleje

Široký sortiment motorových olejů pro nákladní i osobní automobily, autobusy a stroje. Zajišťujeme autocisternové návozy od 500l za zvýhodněné ceny.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás